Shembja e skelës në Tiranë/ Dy punëtorë të vdekur

0
257

Ka ndërruar jetë punëtori i dytë, i cili prej rreth dy orësh ka qenë nën rrënoja si pasojë e shembjes së skelës në pallatin ku po punonte.

Lajmi është konfirmuar nga polica, ku bën të ditur se ka ndërruar jetë O. K.,36 vjeç dhe E. B.,31 vjeç.