Shoferin e zë gjumi, futet përmes kabinës policore

0
84

Çuditë që ndodhin në komunikacion shpesh të bëjnë të ndjehesh njeri me fat.

Kjo video tregon momentin kur shoferi me veturë futet direkt në një pikë kontrolli policore, shkruajnë mediat e huaja, transmeton Indeksonline.

Për fat të mirë, në ato momente askush nuk ishte në kabinë dhe shoferi shpëtoi me pak lëndime.

Zyrtarët besojnë se në ato momente shoferin e ka zënë gjumi dhe e humbi kontrollin derisa ishte në timon.

Driver crashes into police checkpoint

Dramatic video shows the moment a driver is believed to have fallen asleep at the wheel before crashing into a police checkpoint, which was fortunately empty at the time. Officers believe the driver was drunk or asleep at the time of the crash. https://abcn.ws/2VPKmx3

Posted by ABC News on Tuesday, May 21, 2019