Sinan Vllasaliu dhe Meda publikojnë këngën e re (Video)

0
202

Dy këngëtarët e mirënjohur shqiptarë Sinan Vllasaliu dhe Meda, kanë publikuar projektin më të ri muzikor.

Kënga titullohet “2 min” dhe është publikuar e shoqëruar me videoklip.

Për tekstin dhe muzikën është përkujdesur Ilir Berani, ndërsa për orkestrimin Virusi.