Teuta Haxhiu e akuzon Kollçakun: Ke hëngër plazma duke u fshehur

Deputetja e AAK-së, Teuta Haxhiu në një fjalë rasti në Kuvendin e Kosovës e ka akuzuar deputetn e VV-së, Fatmire Mulhaxha Kollçaku se ka hëngër plazma duke u fshehur.

“Fatmire, çka të kisha thonë unë, Plazmat Made In Serbia, nuk ke nevojë me i hekë prej ambalazhit tinëz, siç të kemi parë në aeroplan, por e qet ambalazhën komplet edhe të pëlqen Made In Serbia dhe ushqehesh me to.” , u shprehë ajo.

Kjo kundërpërgjigjie e Haxhiut erdhi pasi deputetja e VV-së e quajti opozitën të padijshëm./Indeksonline/