Tottenham ka shënuar dy gola për 3 minuta, barazon rezultatin

570

Tottehem ka shënuar dy gola të shpejtë, për vetëm katër minuta kundër Ajaxit dhe ka barazuar rezultatin në ndeshjen e sontme nda Ajaxit,

Të dy golat për Tottenhamin i ka shënuar braziliani Lucas në minutat 55 dhe 58.

Shikoni golat: