Vazhdojnë intervistimet lidhur me PTK dhe Valën

0
66

Komisioni Hetimor Parlamentar në lidhje me gjendjen në PTK dhe Vala do të intervistojë sot ish-Drejtorin Teknik në Telekom, Mehdi Latifaj, zyrtarin ligjor,Sabaudin Ramaxhiku dhe Menaxherin e Produkteve, Nysret Jashanica.

Intervistimi bëhet në sallën C 203 në Kuvendin e Kosovës, njofton Klan Kosova.