Zhduket një djalë në Gjilan

0
72

Një person në rrugën “Naser Azemi”, në Gjilan ka raportuar në Polici dje në mëngjes se djali i tij ka humbur, shkruan Fokusi.info.

Babai i të zhdukurit zyrtarëve policorë iu ka thënë se djali ka dalë nga shtëpia dhe deri më tani nuk kanë njohuri se ku ndodhet.

Policia ka bërë të ditur se në konsultim me prokurorin kujdestar është iniciuar lënda e rastit “Person i humbur”./Fokusi.info/