Zhduket një person në Gjilan

0
207

Një person është raportuar të jetë zhdukur në Gjilan.

Ankuesi mashkull ka raportuar në stacionin policor të Gjilanit se djali i tij është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e tij, transmeton Indeksonlne.

Rasti është raportuar mëngjesin e djeshëm.