Aksident afër Liqenit të Badovcit, ka të lënduar (foto)

609

Një aksident komunikacioni ka ndodhur para pak minutash afër Liqenit të Badovcit. Raportohet se ka të lënduar.

Lexues të Gazetes Express kanë dërguar foto nga vendi i ngjarjes.

Siç shihet në foto, të përfshira janë një veturë Mercedes dhe një furgon.

Ekipet policore dhe ato mjekësore janë njoftuar me rastin.