Ballkani i pandalshëm, shënon dy gola për tre minuta

Ballkani i ka shënuar dy gola të shpejtë ndaj Lincoln Red Imps me Meriton Korenicen dhe Lorenc Trashin.

Korenica fillimisht shënoi për 1-0 në minutën e 59-të.

Për 2-0 shënoi Lorenc Trashi në minutën e 62-të.

Kjo ndeshje është duke u luajtur në kuadër të rrethit të tretë të Ligës së Konferencës.