Barcelona kalon në epërsi ndaj Man Utd (video)

0
275

Manchester United  dhe Barcelona po luajnë ndeshjen e parë çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

Barcelona ka kaluar në epërsi me golin e Luis Suarez, në minutën e 13-të.

Rezultati aktual është 0 – 1 për skuadrën katalanase.

Goli i Suarez: