Barcelona triumfoi ndaj Manchester Utd (video)

0
278

Skuadra e Barcelonës ka mposhtur Manchester Unitedin në ndeshjen e parë çerekfinale të Ligës së Kampionëve me rezultatin 0 – 1, në ndeshjen që u zhvillua në ‘Old Trafford’.

Golin e vetëm dhe të fitores në këtë duel e ka shënuar, Luke Shaw në portën e tij në minutën e 12-të.

Gjysmëfinalisti do të mësohet më 16 prill, me ndeshjen e dytë që zhvillohet në ‘Camp Nou’.