Bashkëluftëtari Marashi përkujton Dëshmorët: Xhemajl Fetahaj dhe Milazim Shala

Komandanti i dikurshëm i Batalionit 4, të Brigadës 138 të UÇK-së “Agim Ramadani”, Pren Marashi ka përkujtuar Dëshmorët e rënë në Betejën e Koshares,: Xhemajl Fetahaj dhe Milazim Shala, shkruan Fokusi.info.

Përmes një postimi në Facebook, Marashi thotë se Hero nuk mund të jetë çdo kush, por ata që japin jetën për Atdheun, pa hamendje, pa interes, duke dhënë shembull se sa i dashur është.

Postimi i plotë: