Formacionet e mundshme Tottenham-Juventus

482

Sonte nga ora 20:45 në stadiumin “Wembley” zhvillohet ndeshja e dytë në mes Tottenham Hotspur dhe Juventusit, e vlefshme për kualifikimin në çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

Ndeshja e parë në Torino u mbyll me rezultat të barabartë 2 me 2, kështu klubi anglez do ta ketë një përparësi të rezultatit dhe të terenit.

“Sportmediaset” ka publikuar formacionet e mundshme të dy skuadrave:

Image