Formacionet zyrtare: Lyon – Barcelona

659

Janë bërë zyrtare formacionet e përballjes së parë të 1/8 së finales mes Lyon dhe Barcelonës.

Skuadra franceze pret në shtëpi Barcelonën, në kërkim të befasisë në këtë fazë të Ligës së Kampionëve.

Formacionet zyrtare:

Lyon: Lopes, Dubois, Marcelo, Denayer, Mendy, N’Dombélé, Aouar, Traore, Depay, Terrier, M.Dembele

Barcelona: Ter Stegen, Semedo, Piqué, Lenglet, Alba, Busquets, Roberto, Rakitić, Messi, Suárez, Dembélé.