Formacionet zyrtare: Manchester Utd – Barcelona

0
257

Manchester United  dhe Barcelona takohen sonte për të zhvilluar ndeshjen e parë çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

Do të jetë stadiumi legjendar ‘Old Trafford’, vendi i përplasjes së këtyre dy skuadrave të mëdha evropiane.Ndeshja mes Manchester United dhe Barcelonës fillon nga ora 21:00.

Formacionet zyrtare:

Man Utd:

Barcelona: