Fury – Schwarz: Mësoni kohën kur fillon meçi dhe mënyrën për ta ndjekur LIVE

Gjiganti i peshave të rënda në boks, Tyson Fury, do të zbres sonte në ring, për përballjen me Tom Schwarz.

Kjo do të jetë ndeshja e parë e britanikut që nga barazimi kundër Deontay Wilder, kur kontestonte titullin e WBC.

Ky do të jetë një test i rëndësishëm për Fury, para një revanshi të mundshëm me amerikanin Wilder.

Ndeshja mes Tyson ‘Gypsy King’ Fury dhe Tom Schwarz pritet të fillojë rreth orës 04:30 – 05:00 (sipas kohës sonë), raportojnë mediet britanike.

Për ta ndjekur drejtpërdrejt klikoni KËTU.