Gjendet i vdekur në trotuar një 53-vjeçar

Një 53-vjeçar në Tiranë i identifikuar si P. G., është gjetur pas shenja jete në një trotuar në Kombinat. Policia bën me dije se nga këqyrja paraprake e trupit nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se vdekja ka qenë natyrale.

Megjithatë, kanë nisur hetimet për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/ Informacion paraprak

Me datë 22.11.2021, rreth orës 06:30, në Kombinat, në trotuar është gjetur pa shenja jete dhe pa shenja dhune shtetasi P. G., 53 vjeç.

Paraprakisht dyshohet vdekje natyrale.

Grupi Hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.