Irani nis sulmin ndaj Izraelit

Irani ka nisur një sulm kundër Izraelit duke përdorur dhjetëra dronë.

CNN raporton duke cituar katër zyrtarë amerikanë dhe izraelitë, transmeton Klankosova.tv.

Lini një Përgjigje