Lajm i hidhur për boksierin Robin Krasniqi, i vdes gjyshja

Boksieri i mirënjohur shqiptar, Robin Krasniqi e ka marrë një lajm të hidhur, shkruan Fokusi.info.

Krasniqi ka njoftuar se gjyshja e tij ka ndërruar jetë.

Njoftimi i plotë në “Facebook”:

“Te Zotit jem dhe tek aj do te kthehemi !

U bëfsh banore e Xhenetit Gjyshja jem, u rritem neper duart tua, u kshilluam shum nga ti, dashnia jote per neve ishte gjithmon deri ne frymen e fundit, na e bon Hallall nese ndonjeher te kem merzit! Sod na i coptove zemrat ! Do te duam e te kujtojm gjithmon Gjyshja jonë“.