Liverpool shënon dy gola të shpejtë kundër Barcelonës (video)

479

Liverpool ka shënuar dy gola të shpejtë kundër Barcelonës në ‘Anfield Road’.

Me të filluar pjesa e dytë, Liverpool e ka rritur presionin dhe shënoi dy gola të shpejtë për rezultatin 3 – 0.

Brenda dy minutave Liverpool shënoi dy herë përmes Georginio Wijnaldum 54′ dhe  Georginio Wijnaldum 56′, për ta rihapur sfidën.Ja golat e