Moti për sot

Të enjten në Kosovë parashihet të mbajë mot me diell dhe vranësira.

Sipas Meteo Kosova, gjatë orëve të pasditës dhe mbrëmjes, nuk do të përjashtohet mundësia për ndonjë reshje të izoluar në zona të caktuara.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 4 deri në 7 gradë Celsius, teksa maksimalet prej 17 deri në 20 gradë Celsius.

Lini një Përgjigje