Nesër shënohet 23 vjetori i rënies së heroit, Agron Rrahmani

Për nder të 23 vjetorit të rënies heroike të Heroit të Kombit, Agron Rrahmani do të mbahen homazhe në varrezat e dëshmorëve në “Velani” të Prishtinës, shkruan Fokusi.info.

Ftoheni që të merrni pjesë në homazhe me rastin e 23 vjetorit të rënies së Heroit të Kosovës – Agron Rrahmani.

Më 12 maj 2021 (e merkurë) ora 12:00 në Varrezat e Dëshmorëve në lagjen Velania – Prishtinë.

Lavdi gjithë heronjve dhe dëshmorëve të kombit!