Një 22 vjeçar gjendet pa shenja jete në Banjë të Pejës

335

Një 22 vjeçar është gjetur pa shenja jete gjatë ditës së sotme në Banjë të Pejës.

Lajmi për 22 vjeçarin është konfirmuar nga zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës, Fadil Gashi.

Ai deklaroi se policia është njoftuar lidhur me rastin, ndërsa me të dalë në vendin e ngjarjes është njoftuar edhe mjeku kujdestar, i cili edhe ka konstatuar vdekjen e tij.

“Policia është njoftu për një person pa shenja jete, ka dal në vendin e ngjarjes dhe është njoftu edhe mjeku kujdestar, i cili ka konstatuar vdekjen e tij. Rasti ka ndodhur në Banjë të Pejës, viktima është 22-vjeçar”, tha Gashi.