Një vajzë hidhet nga kati i tetë i pallatit

543

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë pak minuta më parë. Një vajzë e re është hedhur nga kati i tetë i një pallati në zonën e Unazës së Re në Tiranë.

Policia dhe një ambulancë ndodhet në vendin e ngjarjes. Nuk dihen ende motivet. Në vend janë mbledhur njerëz të shumtë dhe dëshmitarë./Balkanweb/