Parashikimi i motit

Për të shtunën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira.

Era do fryjë kryesisht nga drejtimi i veriut me shpejtësi prej 15-37 km/h.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 9 deri në 11°C, ndërsa ato maksimale prej 23 deri në 26°C. /MeteoKosova/

Lini një Përgjigje