Qesharake: Ja se si mund të pini duhan në lokal të mbyllur pa u ndëshkuar (video)

0
150

Shumë vende në botë me ligj e kanë ndaluar pirjen e duhanit nëpër lokale të mbyllura. Kjo i ka vu në siklet shumë duhanpirës dhe ata kanë filluar të mendojnë për metoda kreative për të ardhur deri te kjo kënaqësi, shkruan Fokusi.info.

Një person ka hapur dy vrima në xhamin e lokalit, ku në njërën e ka vendosur cigaren e në tjetrën një pipë për ta nxjerr tymin jashtë.

Kjo siç duket nuk i ka penguar pronarët e lokalit dhe duhanpirësi po e shijon duhanin duke pirë kafenë brenda në lokal.

Shiheni këtë në viodeo:

Video

#TAG ata qe s'pijn mrenda duhan :p :p :p

Posted by Ilirianews on Tuesday, November 19, 2019