Reperi shqiptar duet me Faydee?

589

Këngëtarin Faydee të gjithë e njohin për hitin shumë të suksesshëm “Habibi”.

Ai është artist nga Australia që ka arritur të bëj fansa nga vende të ndryshme të botës, shkruan lajmi.net.
Është reperi shqiptar Young Zerka ai i cili së fundi ka publikuar imazhe bashkë me Faydee dhe disa miq të përbashkët.
Gjëja e parë që na shkon ndër mend është fakti që reperi po përgatit një duet me Faydee, e që padyshim suksesin do ta kishin të ganantuar.
Megjithatë, mbetet të konfirmohet nga vetë Zerka nëse ka diçka më shumë nga ky takim. /Lajmi.net/