Ronaldo dhe Buffon takohen në zonën mix pas ndeshjes (Video)

Ronaldo dhe Buffon janë takuar në zonën mix pas ndeshjes. Si dy kampion – ata janë përshëndetur mes vete, pas gjithë asaj që ndodhi në fushë.
Giggi Buffon dhe Cristiano Ronaldo – ishin protagonist në ndeshjen mes Real Madridit e Juventusit. Njëri mori karton të kuq për shkak të protestave, ndërsa tjetri e konkretizoi në gol një penalti pavarësisht presionit të madh që kishte.
Ata u takuan në zonën mix pas ndeshjes dhe përqafuan njëri-tjetrin si dy shokë të mirë që janë, duke treguar se ajo që ndodh në fushë, mbetet në fushë.

https://youtu.be/DLHLZ3e32Cg