Ronaldo e uron festën e Fitër Bajramit, ky është urimi i tij

Futbollisti i njohur, Cristiano Ronaldo e ka uruar festën e Fitër Bajramit.

Ylli portugez përmes një postimi në platformën ‘X’ uroi të gjithë besimtarët myslimanë.

“Urime festa e Bajramit. Ju uroj paqe dhe lumturi në këtë ditë speciale”, shkroi ai.

Lini një Përgjigje