Santiana i dhuron një përqafim “të ngrohtë” Bucit

166

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Santiana është treguar e dashur karshi shokut të saj të ngushtë brenda këtij formati televiziv, Bucit.

Derisa, Buci ishte i ulur në tavolinën e ushqimit, Santiana i është afruar dhe i ka dhënë një përqafim të ngrohtë.

Kuptoni më shumë detaje, duke e ndjekur videon në linkun e mëposhtëm.