Shqipëria me shumë fat në Ligën e Kombeve, i bien skuadra të dobëta

Në Amsterdam të Holandës është hedhur shorti i sezonit të dytë të Ligës së Kombeve.

Shqipëria ka qenë shumë me fat në këtë grup duke u rreshtuar me kombëtare më të dobëta.

Kuqezinjtë në grup do të jenë me Kazakistanin, Lituaninë dhe Bjellorusia.