Shqiponja ”tatuazh” në flokë, çfarë po kurdis Enca?

116

Enca do të rikthehet sërish, pas një periudhe pauzë në tregun muzikor. Ajo ka njoftuar se do të vijë në një bashkëpunim me Muharrem Ahmetin. Kënga e re do të quhet ”Albanian”, dhe për t’i përshtatur temës Enca sigurisht që është kujdesur për detajet. Enca ka ndarë imazhe se si do ta shohim në këtë videoklip, ndërsa ajo tregon edhe disa momente nga prapaskenat e xhirimeve, gjatë të cilave ka realizuar një tatuazh në flokë.