Stresi zbulon se tradhtoi Keisin: Është gabim fatal i imi

Stresi lëshoi deklaratën bombë kur tha se një nga arsyet pse hyri në Big Brother VIP Kosova është rikthimi me ish-bashkëshorten e tij Keisin.

Gjatë spektaklit të sotëm nga dhoma e rrëfimit ai foli gjerë e gjatë për lidhjen dhe ndarjen e tij me Keisin.

“Ajo më trajtoi si mbret, un nuk arrita ta trajtoja atë si mbretëreshë. Është gabim fatal i imi”.

Gjatë bisedës me studion Stresi për herë të parë zbuloi se ka tradhtuar Keisin.