Supergoli i Granit Xhakës për Bayer Leverkusenin kundër Mainz

Supergoli i Granit Xhakes për Bayer Leverkusenin kundër Mainz.

Bayer Leverkusen ka kaluar ne epersi ne ndeshjen kunder Mainz.

Golin e epersise per Leverkusenin dhe te parin me fanellen e klubit e ka shenuar Granit Xhaka.

VIDEO