Yllka Kuqi publikoi këngën e re “Po sillna” (Video)

Këngëtarja nga Gjakova, Yllka Kuqi, është kthyer me projekt të ri muzikor, pas një kohe të gjatë.

Gjatë ditës së sotme, Yllka ka publikuar këngën e re “Po Sillna”, së cilës ia ka bashkangjitur edhe klipin.

Për tekstin dhe melodinë e këngës është përkujdesur Fifi, teksa është realizuar nën producimin e Bini Diez.

Yllka edhe këtë herë ka befasuar me dukjen e saj në klip, madje vjen tejet ndryshe ngaqë jemi mësuar ta shohim.

Këngëtarja po ashtu është në përgatitje të një bashkëpunimi me artistin e njohur turko-gjerman, Baby Brown.

E njëjta po vazhdon të jetë mjaft aktive në mbrëmje dhe koncerte të ndryshme muzikore.