57-vjeçari në Tiranë bie në gropën e ashensorit dhe ndërron jetë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë, në rrugën “Aleksandër Moisiu”, ku raportohet se, një 57-vjeçar, dyshohet se, duke qenë në gjendje të dehur, ka rënë në gropën e ashensorit të një pallati.

Si pasojë e dëmtimeve të marra ka humbur jetën, ndërsa grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Njofimi i Policisë:

Tiranë/Informacion paraprak – Më datë 02.05.2024, rreth orës 12:50, në rrugën “Aleksandër Moisiu”, shtetasi I. I., 57 vjeç, dyshohet se, duke qenë në gjendje të dehur, ka rënë në gropën e ashensorit të një pallati dhe si pasojë e dëmtimeve të marra ka humbur jetën. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Lini një Përgjigje