Aksident i rëndë në qendër të Gjilanit, kamioni godet tetë vetura

473
Një aksident zingjiror trafiku sapo ka ndodhur në qendër të qytetit të Gjilanit, nga i cili raportohet për disa persona të lënduar.
Dëshmitarët të cilët kanë parë nga afër aksidentin, dyshojnë se një kamionit, i cili është i përfshirë në këtë aksident, i ka dështuar sistemi i frenimit ku për pasojë dhe ka goditur rreth shtatë vetura të tjera, shkruan gazeta Blic.
Detaje të tjera pritet të publikohen së shpejti.