Aksident i rëndë, vdes një person

0
231

Një person ka humbur jetën në një aksident që ka ndodhur në aksin Lezhë-Shkodër.

Në aksident ishin të përfshira dy automjete.

Deri më tani nuk dihen rrethanat e aksidentit si dhe identiteti i viktimës, raporton Lapsi.al, transmeton Klan Kosova.