Arsenal ka barazuar ndaj Man Utd (video)

Arsenali ka barazuar rezultatin kundër Manchester United. Ka shënuar Pierre Emerick Aubameyang.

Fillimisht u mendua që goli është në pozitë jashtë loje, por pasi u rishikua goli me VAR  ai u pranua i saktë dhe Aubameyang barazon rezultatin në minutën e 57-të.

https://streamable.com/8gr9w