Arsenal përmbys gjithçka, kalon në epërsi ndaj Liverpool (Video)

Liverpooli dhe Arsenali po luajnë në kuadër të 1/8 së finales së Carabao Cup (EFL Cup), shkruan Fokusi.info.

Ndeshja po zhvillohet në ‘Anfield Road’.

Arsenal ka kaluar në epërsi në minutën e 26-të me golin e Gabriel Martinelli për 1 – 2.

Ja goli: