Blero acarohet pasi Buci e pyet se “pse nuk këndon ‘live’ në koncerte?”

127

“Pse nuk këndon ‘live’ në performanca?”, ka qenë pyetja që krijoi goxha tension në momentin që iu drejtua banorit të Big Brother VIP Kosova, Bleros – gjatë darkës së të nominuarve.

“Kur këndoj këngët e mia duhet një bend i tërë, një teknikë e jashtëzakonshme”, ka thënë ai pos tjerash.

Derisa e ka kritikuar Bucin për pyetjen e bërë, pasi që sipas Bleros, ai është në dijeni për ecurinë e prenotimeve në klubet e natës.

Sipas Bleros, ka shumë emra të mëdhenj që këndojnë vetëm ‘playback’ dhe paguhen shumë më shumë se artistët që këndojnë ‘live’.

Ndiqeni reagimin e Bleros, përmes videos në linkun e mëposhtëm.