Horoskopi javor, 2 prill deri 8 prill 2018

Ky është parashikimi i shenjave të horoskopit për këtë javë, 2 prill  2018 deri 8...

Përfitimet që japin mollët në shëndetin e njeriut

Ekspertët thonë se një mollë e ngrënë me stomak bosh i jep trupit shumë avantazhe për të...

Ushqimet që nuk do t’ju lënë të plakeni kurrë

Ushqimi i shëndetshëm është një nga faktorët kryesor për jetë të gjatë. Por, janë disa...

Dobitë e gjumit të ditës

Sasia e gjumit të nevojshëm të pasditës është individuale ashtuqë dikush do të pushojë me...

Antibiotikët bio që nuk skadojnë

Vjeshta ka shtrirë këmbët edhe pse dielli në këto ditë të bën të mendosh se...

Sekreti i një organizmi super të fortë

Vezët e pagatuara janë të tejmbushura si me proteina ashtu edhe me yndyrna të mira....

Deti, ilaçi natyror për trupin dhe mendjen

Deti mund të konsiderohet një ilaç i vërtetë për trupin dhe mendjen. Ai është padyshim...

Horoskopi javor, 19 mars 2018 deri 25 mars 2018

Ky është parashikimi i shenjave të horoskopit për këtë javë, 19-25 mars 2018.  Dashi: 21 Mars...

Horoskopi ditor, e diel 18 mars 2018

Ky është horoskopi për ditën e diel, 18 mars 2018 që Fokusi.info sjell për ju. ...

Horoskopi ditor, e shtunë 17 mars 2018

Ky është horoskopi për ditën e shtunë, 17 mars 2018 që Fokusi.info sjell për ju. ...

7 veprime të rrezikshme pas ushqimit

Kurrë mos i bëni këto veprime menjëherë pas një vakti të ushqimit. Mos pini cigare –...

Horoskopi ditor, e enjtë 15 mars 2018

Ky është horoskopi për ditën e enjtë, 15 mars 2018 që Fokusi.info sjell për ju. ...