Dy të vrarë dhe një i plagosur në Vlorë (Video)

615
Dy persona janë vrarë, ndërsa një tjetër ka mbetur i plagosur nga të shtënat me armë zjarri në zonën e “Ujit të Ftohtë” në Vlorë.
Ngjarja është shënuar në orët  e mesditës, ndërsa rrethanat mbeten ende të paqarta.
Policia ka nisur hetimet.