E dhimbshme: Mërgimtari në Francë ndahet nga jeta në moshë të re

Mërgimtari nga Gjilani, Donit Daku, është ndarë nga jeta në moshën 33-vjeçare, raporton Fokusi.info.

Vdekjen e të riut, i cili jetonte dhe vepronte në Strasbourg të Francës, e kanë konfirmuar familjarët dhe të afërmit përmes postimeve në rrjete sociale.

Atij do t’i jepet lamtumira e fundit në vendlindjen e tij, në Gjilan, nesër më datë 27 mars në orën 12:00.