E rrahën ish-dhëndrrin pasi kreu takimin me vajzën, pamje nga sulmi ndaj 26-vjeçarit në Vushtrri

78

Dje në media për një konflikt mes disa qytetarëve në qytetin e Vushtrrisë, ku një grua bashkë me djalin e saj dyshohet se kanë sulmuar dhe kanë kërcënuar ish dhëndrin e tyre. Në Polici u shoqëruan dy të dyshuarit, mirëpo në ndalim policor ka përfunduar vetëm i riu.

Burimet Sinjali brenda Prokurorisë kanë bërë me dije se të dyshuarit janë Ajshe Krasniqi dhe Besnik Krasniqi.

43-vjeçarja që dyshohet se sulmoi me çantë dore ish dhëndrin e saj, është liruar në procedurë të rregullt, ndërsa i biri, Besniku, është dërguar në mbajtje.

Nëna me gjithë djalë kërcënojnë dhe sulmojnë ish-dhëndrin në Vushtrri, e bëjnë për spital.