Formacionet zyrtare: Standard Liege – Arsenal

Ndeshja e vlefshme për Ligën e Evropës, ndërmjet Standard Liege dhe Arsenal është e fundit sa i përket fazës së grupeve.

‘Topçinjëve’ u duhen tre pikë në mënyrë që të sigurojnë pozitën e parë, kurse vendasit mund të kalonin vetëm në rast të ndonjë dështimi të Frankfurt dhe fitores së tyre.

Ndeshja fillon nga ora 18:55, ndërsa më poshtë mund t’i shihni formacionet zyrtare.