“Gatitu”, Peja e pret me përshëndetje ushtarake Daut Haradinajn

377

Kandidati për deputet i AAK-së, Daut Haradinaj ka përmbyllur fushatën për sot në qytetin e Pejës.

Ai është pritur në mënyrë madhështore nga të rinjtë e Pejës, transmeton Fokusi.info.

Përmes postimit në Facebook, Haradinaj ka thënë se kjo është dëshmi e suksesit dhe garancës së fitores.

Postimi i plotë:

Super pritje në Pejë! Po e mbyllim një ditë të mrekullueshme me rininë e Pejës që kishin vërshuar në qarshi, një forcë që do të triumfojë me 14 shkurt.

Kjo super pritje që e gjeta në Pejë eshtë dëshmi e suksesit dhe garancë e fitores. Krenar me Pejën!