Haradinaj e quan qen Bajram Gecajn

Nënkryetari i OVL-UÇK-së, Nasim Haradinaj, ka reaguar ndaj deklaratave të zyrtarit të LDK-së, Bajram Gecaj, duke thënë se as që ka ditur dhe as nuk di rreth organizimit të luftës në Koshare.

Dje zyrtari i LDK-së, Bajram Gecaj, teksa kujtoi Betejën e Koshares, tha se ajo ishte betejë e FARK-ut.

Ndërsa, Nasim Haradinaj përmes një postimi në Facebook, shkruan se Geci dhe të tjerët tentojnë t’i japin kah të pavërtetë ngjarjeve në Koshare.

Madje ai ka shkruar se “A ka njeri ma të poshtër e më të pandershëm se rrenci”.

Ja statusi i plotë i Nasim Haradinajt: