Hidhet shorti edhe për Ligën e Evropës: Këto janë përballjet

548

Sot, nga ora 13:00, në Nion të Francës është hedhur shorti edhe i Ligës së Evropës.

Edhe në Ligën e Evropës do të kemi përballje interesante, e sidomos pas këtij rundi mund ta kemi përballjen e gjigantëve anglez Arsenal-Chelsea.

Këto janë çifte e kësaj faze:

Napoli-Arsenal; Villarreal-Valencia; Eintracht Frankfurt-Benfika dhe Sllavia Prag-Chelsea.